Stomil
A A A
 

Turnusy NFZ

W oparciu o umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia Przedsiębiorstwo realizuje 21-dniowe  turnusy z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego w Rymanowie Zdroju i Iwoniczu Zdroju oraz 28-dniowe turnusy rehabilitacyjne w Rymanowie Zdroju.


Sanatorium „Stomil” Rymanów Zdrój
Sanatorium „Ziemowit” Iwonicz Zdrój
Print Drukuj

Turnusy sanatoryjne NFZ - 21-dniowe

Turnusy NFZ  - Sanatorium „Stomil” Rymanów Zdrój
Opis

Osoba skierowana do sanatorium powinna posiadać: skierowanie z NFZ, dokumentację medyczną, dowód osobisty, aktualny dowód ubezpieczenia. Pobyt rozpoczyna się o godzinie 14:00 pierwszego dnia turnusu, a kończy się o godzinie 12:00 ostatniego dnia turnusu. Przydział pokoju i zakwaterowanie kuracjusza odbywa się po zameldowaniu w Recepcji Sanatorium.

Nie prowadzimy rezerwacji pokoi oraz nie gwarantujemy wspólnego zakwaterowania małżeństwom czy znajomym.


Turnusy
Opłaty

Na miejscu pobierana jest opłata uzdrowiskowa

  • osoby dorosłe:          3,50 zł /dobę
  • osoby do lat 15-stu:   2,00 zł /dobę
  • kombatanci:                2,00 zł /dobę
Opłaty pobierane są w recepcji podczas meldunku. Opłata uzdrowiskowa musi być dokonana gotówką natomiast pozostałe płatności można uregulować gotówką lub kartą płatniczą.


Informacje dodatkowe

Oprócz opieki medycznej i szerokiej gamy zabiegów Przedsiębiorstwo zapewnia interesujący program pobytu m.in.:  zorganizowane formy wypoczynku, spacery z przewodnikiem po kurorcie i okolicy, wykłady specjalistów na tematy prozdrowotne, przejażdżki bryczką, wieczorki taneczne, ogniska, biesiady, spotkania z ciekawymi ludźmi, występy zespołów regionalnych. W zimie organizowane są kuligi w zaprzęgach konnych. Goście Sanatorium otrzymują bogatą ofertę wycieczek autokarowych po regionie oraz za granicę  na Słowację, Węgry i Ukrainę – konieczny paszport.


Informacje i rezerwacje :
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Szczegóły  Zadzwoń  13 43 57 427