Stomil
 

A A A
 
 

Pobyty sanatoryjne

Pobyty indywidualne

Wycieczki

Kolonie i obozy

Imprezy


 
Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Wypisz się  | Zmień dane

O nas

Przedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne „Stomil” istnieje na rynku od ponad 40 lat i świadczy usługi w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, odnowy biologicznej, wypoczynku i Spa wykorzystując walory środowiska naturalnego. Posiadamy dwa ośrodki położone na Podkarpaciu, w jednym z najczystszych ekologicznie regionów Polski. Organizujemy pobyty oraz turnusy o różnych profilach leczniczych. Nasza oferta dedykowana jest dla szerokiego grona odbiorców, w tym m.in.: NFZ i ZUS, osób z dofinansowania PCPR i MOPS, pracowników dużych zakładów pracy, klienta biznesowego, grup sportowych, klienta indywidualnego oraz  rodzin, dzieci i młodzieży. 
Piękno przyrody, wysoki standard obsługi, indywidualne podejście do klienta oraz wspaniała kuchnia to atuty dla których warto nas odwiedzić. 
 
Informacje oraz cenniki zawarte na obecnej stronie www są aktualne, nowy serwis Internetowy w przygotowaniu. 

 
Świerkowy Zdrój Medical Spa Rymanów-Zdrój    

 
Świerkowy Zdrój Medical Spa Iwonicz-Zdrój           

 
Zapraszamy na basen do Sanatorium Uzdrowiskowego „Stomil” w Rymanowie Zdroju. Basen wyróżnia się wyjątkowym usytuowaniem, które pozwala podziwiać panoramę okolicy i dolinę rzeki Tabor. Na basenie znajduje się jacuzzi i stanowiska do masażu wodnego. Niepowtarzalna aranżacja i klimatyczne oświetlenie umożliwia wypoczynek i relaks.
 

 

 

 

 

 

 

 

 Zobacz cennik 

 

Ośrodek „Zjawa” w Polańczyku

Ośrodek położony jest w lesie bezpośrednio przy brzegu Jeziora Solińskiego, w zacisznej zatoczce. Jest Ośrodkiem sezonowym, dostępnym od maja do października. 

Na terenie obiektu znajduje się wypożyczalnia sprzętu pływającego (kajaki, rowery wodne) oraz keja, przy której cumują łodzie żaglowe klientów oraz przeznaczone na czarter.

 

Kontakt: 793 024 136 | 793 973 250

Dane adresowe oraz mapka dojazdu 

 

 
/turnusy-rehabilitacyjne.aspx/pobyty-wczasowe.aspx/turnusy-nfz.aspx /turnusy-zus.aspx
Liczba odwiedzin: