Stomil
A A A

Skip Navigation LinksStrona główna»O nas»Praca»Kierownik ds. Handlu i Marketingu

Oferta

Przedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne  STOMIL Sp. z o.o. w Rymanowie Zdroju

                               poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierownika ds. handlu i marketing

w wymiarze: 1 etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy m.in.:

· planowanie, generowanie i realizacja sprzedaży usług

· organizacja pobytu i obsługi klientów

· opracowywanie, wprowadzanie i realizacja zadań marketingowych

· wprowadzanie promocji na usługi i produkty

· pozyskiwanie odbiorców usług, monitorowanie i segmentacja rynku

· efektywne zarządzanie zasobami (zespół pracowników, dostawców, podwykonawców)

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

· wykształcenie wyższe kierunkowe

· doświadczenie zawodowe w handlu lub marketingu

· znajomość technik negocjacji i sprzedaży

· znajomość obsługi pakietu MS Office, Corel Draw oraz  obsługi komputera, Internetu,
  podstawy zarządzania stronami internetowymi (wprowadzanie treści),
  umiejętność korzystania z aplikacji internetowych

· znajomość języka obcego

· zdolności analityczne, organizacyjne

· kreatywność i odpowiedzialność w działaniu

· komunikatywność, dyspozycyjność

· doświadczenie na stanowisku kierowniczym (okres, liczebność zarządzanym zespołem,
   realizowane projekty)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres:

e-mail: kadry@sanatorium-stomil.com.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 r. ( DZ.U. z 2002r. Nr 101, poz.926 z póź.zm.)”

Wszelkich informacji  udziela Dział Kadr i Płac pod nr tel.13 43 77 348.