"Stomil" Rymanów Zdrój
A A A
 
 

Noclegi Rymanów Zdrój


Proponujemy Państwu noclegi w malowniczym regionie - jedynie 500 metrów od słynnego uzdrowiska Rymanów Zdrój. Oferujemy pokoje 1,2,3 i 4 - osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, lodówką, TV i bezpłatnym dostępem do bezprzewodowego internetu. Pokoje są komfortowe, funkcjonalne wyposażone i zawsze czyste.

Baza hotelowa zlokalizowana jest na zalesionym wzgórzu z widokiem na rzekę i malowniczą panoramę regionu, dzięki czemu noclegi w Rymanowie Zdroju to doskonała propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju. Znajdą tutaj Państwo idealne warunki do poprawy zdrowia, relaksu oraz aktywności fizycznej. Komfortowe noclegi w naszym Sanatorium to propozycja dla osób przyjeżdżających na wczasy zdrowotne, pobyty wypoczynkowe, turnusy sanatoryjne i turnusy rehabilitacyjne. Goszcząc Państwa u nas oferujemy nie tylko sam nocleg, ale także bogaty program kulturalno-rekreacyjny, wieczorki taneczne, wycieczki i inne atrakcje.Noclegi z wyżywieniem

W sanatorium znajduje się jadalnia, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu noclegi z wyżywieniem w Rymanowie Zdroju.


Jadalnia

W naszej jadalni jednorazowo możemy obsłużyć 80 gości. W ofercie śniadania, obiady i kolacje. Oferujemy noclegi z wyżywieniem z uwzględnieniem różnego rodzaju diet.


Kawiarnia

Kawiarnia na 60 miejsc znajduje się w budynku głównym obiektu. Mogą tutaj Państwo napić się kawy, herbaty i zjeść coś słodkiego. W kawiarni organizowane są m.in. wieczorki taneczne, prezentacje, prelekcje oraz spotkania autorskie. Wyposażona w sprzęt audio-video oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu, kawiarnia jest miejscem spotkań okolicznościowych, szkoleń i narad.


Dlaczego warto odwiedzić Rymanów Zdrój


Tutejszy unikalny mikroklimat łączy w sobie cechy klimatu górskiego i morskiego. Powietrze obfituje w brom i jod, a wody mineralne wykorzystywane są w leczeniu chorób układu oddechowego i pokarmowego. Decydując się na noclegi w Rymanowie, mogą Państwo degustować tutejsze słynne wody mineralne „Tytus”, „Celestyna” oraz „Klaudia”. Warto odwiedzić również pijalnię wód. Przez Rymanów biegnie szlak Beskidzki oraz liczne szlaki rowerowe oraz ścieżki zdrowia. Liczność atrakcji dostępnych w tym regionie, sprawia, że nie będą się Państwo nudzić. Dlatego dla osób pragnących zwiedzić Rymanów-Zdrój oferujemy tanie pokoje.


Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą noclegów w Iwoniczu-Zdroju w naszym drugim Sanatorium Ziemowit.


Czekamy na gości cały rok. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu komfortowe warunki podczas pobytu.


Serdecznie zapraszamy.