Stomil
A A A
 
Skip Navigation LinksStrona główna»Oferta»Kolonie i obozy»Informacje ogólne
 

Kolonie i obozy

Od ponad 20 lat jesteśmy sprawdzonym organizatorem wypoczynku letniego i zimowego dzieci i młodzieży, w tym zimowisk, kolonii i obozów tematycznych. Dotychczas z naszej oferty skorzystało ponad 4 000 dzieci i młodzieży. Organizujemy co najmniej cztery edycje akcji letniej każdego roku.

W oparciu o własną bazę wypoczynkową w Rymanowie Zdroju i Iwoniczu Zdroju oraz inne obiekty w kraju i za granicą, systematycznie poszerzamy ofertę dla dzieci i młodzieży. Wybierając atrakcyjną lokalizację wypoczynku dbamy o wysoki standard świadczonych usług, komfort i bezpieczeństwo uczestników. Zapewniamy również bogaty program, który jest realizowany przez wykwalifikowaną kadrę wychowawczą. 

Uczestnicy akcji letnich biorą udział m.in. w ciekawych wycieczkach krajowych i zagranicznych poznając historię, kulturę i tradycję odwiedzanego regionu, aktywnie spędzają czas podczas plenerowych i świetlicowych zajęć tematycznych oraz sportowo – rekreacyjnych. Ponadto podczas licznych zabaw i konkursów mogą wykazać się inwencją twórczą i umiejętnością rywalizacji indywidualnej i zespołowej.

W 2016 roku zorganizowaliśmy 4 turnusy, w których wzięło udział ponad 180 uczestników:

  • kolonia wypoczynkowa o profilu artystycznym w Ośrodku Kolonijno - Wypoczynkowym „Stoltur” w Niechorzu
  • obóz młodzieżowy dla aktywnych w Ośrodku Wczasowym "Baltiko" w Dźwirzynie
  • kolonia taneczna z elementami prozdrowotnymi w Sanatorium Uzdrowiskowym "Ziemowit" 
    w Iwoniczu-Zdroju
  • kolonia/obóz młodzieżowy dla aktywnych w Ośrodku Wypoczynkowym "Diuna" w Łebie

Kolonie i obozy organizowane w 2017 r.